Web Analytics
Спорт

„Берое“ с убедителна победа в Пловдив

„Берое“ победи „Локомотив“ в Пловдив с 0:2 в мач от 29 кръг на efbet Лига. През първата част и двата тима имаха своите възможности, но не застрашиха сериозно вратата на съперника.

Десет минути след почивката Мартин Камбуров реализира от дузпа и даде преднина за „Берое“ със своето 234-то попадение в елита. Отново нападателят покачи на 0:2 след асистенция на Цветков. Така Камбуров вече има 16 попадения този сезон и 235 в елита.

В 74-та минута Мартин Камбуров отново се разписа за втори път в срещата. Отличен пробив на Цветков завърши с пас в малкото наказателно поле, където Камбуров изпревари Пиргов и отбеляза 235-то си попадение в елита и 16-то за този сезон

В следващият кръ „Берое“ приема „Славия“ в среща от предпоследния 30 кръг. Мачът е насрочен за 8 юли от 21:15 ч.