Спорт

ФК „Мини Марица изток“ ще търсят победата над тима на „Чирпан“

Съставът на ФК „Мини Марица изток“ Раднево ще се опита да победи коравия тим на ФК „Чирпан“ в пореден мач от първенството на четвъртото ниво на българския футбол. Срещата е от областна група, зона „Стара Загора“ и ще се играе в неделя от 18 часа.

„Изиграхме добър мач в Енина, но загубихме в последните минути с 0:1. Наистина тази година не ни върви в доста от срещите и имахме възможности да победим или поне добавим точка в някой от двубоите. Сега на дневен ред в неделя ни предстои домакинство на тима на „Чирпан“. Те са добър отбор, който играе стабилно.

Все пак смятам, че трябва да победим, а и фактора домакинство също е от значение в случая.Три момчета от отбора ни имат контузии от последната ни среща и ще пропуснат двубоя. Вярвам в отбора и смятам, че ще добавим три точки в актива си“, заяви наставника на тима от Раднево, Даниел Петров.