Web Analytics
Спорт

ФК „Мини Марица изток“ ще търсят победата над тима на „Чирпан“

Съставът на ФК „Мини Марица изток“ Раднево ще се опита да победи коравия тим на ФК „Чирпан“ в пореден мач от първенството на четвъртото ниво на българския футбол. Срещата е от областна група, зона „Стара Загора“ и ще се играе в неделя от 18 часа.

„Изиграхме добър мач в Енина, но загубихме в последните минути с 0:1. Наистина тази година не ни върви в доста от срещите и имахме възможности да победим или поне добавим точка в някой от двубоите. Сега на дневен ред в неделя ни предстои домакинство на тима на „Чирпан“. Те са добър отбор, който играе стабилно.

Все пак смятам, че трябва да победим, а и фактора домакинство също е от значение в случая.Три момчета от отбора ни имат контузии от последната ни среща и ще пропуснат двубоя. Вярвам в отбора и смятам, че ще добавим три точки в актива си“, заяви наставника на тима от Раднево, Даниел Петров.