Web Analytics
Спорт

Волейболистките победиха „Раковски“

В среща от първенството на НВЛ за жени „Берое“ прие „Раковски“ Димитровград и спечели с 3:1 гейма. Възпитаничките на Петър Дочев започнаха мача уверено, поведоха и до края на първия гейм не допуснаха обрат до крайното 25:13.

В началото на втория гейм гостуващият отбор поведе и въпреки, че старозагорки изравниха за 17:17, успяха да спечелят и изравнят резултата в геймовете след 21:25. В третата и четвъртата част отборът на „Берое“ бе убедителен и надделя с 25:11 и 25:14 за крайното 3:1 гейма.

До края на редовния сезон в първенството пред старозагорския отбор предстоят два мача. Съперници в тях са „Казанлък Волей“ и „Славия“. Домакинството на „Казанлък Волей“ е в петък от 18 часа. Гостуването на „Славия“ в София по програма е на 21 март.