Web Analytics
Спорт

Зрелищно реми в Пловдив между Берое и Ботев

„Берое“ и „Ботев“ завършиха 3:3 в Пловдив в двубой от 3 кръг на първенството.  Старозагорци започнаха отлично срещата и поведе с два гола още до 5-та минута след две попадения на Ибрахима Конте.

„Берое“ изигра много силно първо полувреме и се оттегли на почивка със заслужен аванс от два гола. Сценарият се повтори през второто полувреме, но с обратен знак. Домакините отбелязаха бързи два гола след подновяването. Първо в 50-та минута Тодор Неделев намали резултата след пряк свободен удар, а три по-късно Илиев изравни. Тодор Неделев се разписа отново от пряк свободен удар в 74-та минута и „Ботев“ поведе. Гаюс Макоута отново възстанови равенството две минути преди края – 3:3

В следващия кръг „Берое“ приема „Ботев“ (Враца), а срещата е насрочена за 28 август от 21 ч.