Всички резултати в турнира Лига Европа | СТАРА-ЗАГОРА Спорт
Спорт

Всички резултати в турнира Лига Европа

Резултати от реваншите в третия квалификационен кръг в Лига Европа:

ХИК Хелзинки (Финландия) – РИГА (ЛАТВИЯ) 2:2 (1:1 в първия мач)

Динамо Тбилиси (Грузия) – ФЕЙЕНОРД (ХОЛАНДИЯ) 1:1 (0:4)

СПАРТАК МОСКВА (РУСИЯ) – Тюн (Швейцария) 2:1 (3:2)

АИК (ШВЕЦИЯ) – Шериф Тираспол (Молдова) 1:1 (2:1)

АПОЛОН ЛИМАСОЛ (КИПЪР) – Аустрия Виена (Австрия) 3:1 (2:1)

БАТЕ БОРИСОВ (БЕЛАРУС) – ФК Сараево (Босна и Херцеговина) 0:0 (2:1)

ЗОРЯ ЛУГАНСК (УКРАЙНА) – ЦСКА-София (България) 1:0 (1:1)

Млада Болеслав (Чехия) – ФКСБ (РУМЪНИЯ) 0:1 (0:0)

Шахтьор Солигорск (Беларус) – ТОРИНО (ИТАЛИЯ) 1:1 (0:5)

СУДУВА (ЛИТВА) – Макаби Тел Авив (Израел) 2:1 (2:1)

БНЕЙ ЙЕХУДА (ИЗРАЕЛ) – Нефтчи Баку (Азербайджан) 2:1 (2:2)

Йени Малатяспор (Турция) – ПАРТИЗАН (СЪРБИЯ) 1:0 (1:3)

Зрински Мостар (Босна и Херцеговина) – МАЛМЬО 1:0 (0:3)

АПОЕЛ БЕЕР ШЕВА (ИЗРАЕЛ) – Норкьопинг (Швеция) 3:1 (1:1)

Дъ Ню Сейнтс (Уелс) – ЛУДОГОРЕЦ (БЪЛГАРИЯ) 0:4 (0:5)

ТРАБЗОНСПОР (ТУРЦИЯ) – Спарта Прага (Чехия) 2:1 (2:2)

АЕК (ГЪРЦИЯ) – Университатя (Румъния) 1:1 (2:0)

Валета (Малта) – АСТАНА (КАЗАХСТАН) 0:4 (1:5)

СТРАСБУРГ (ФРАНЦИЯ) – Локомотив Пд (България) 1:0 (1:0)

АЗ АЛКМААР (ХОЛАНДИЯ) – Мариупол (Украйна) 4:0 (0:0)

АЙНТРАХТ (ГЕРМАНИЯ) – Вадуц (Лихтенщайн) 1:0 (5:0)

ГЕНТ (БЕЛГИЯ) – АЕК Ларнака (Кипър) 3:0 (1:1)

ПСВ АЙНДХОВЕН (ХОЛАНДИЯ) – Хаугесунд (Норвегия) 0:0 (1:0)

Виктория Пилзен (Чехия) – АНТВЕРПЕН (БЕЛГИЯ) 2:1 след продължения (0:1)

Абърдийн (Шотландия) – РИЕКА (ХЪРВАТИЯ) 0:2 (0:2)

БРАГА (ПОРТУГАЛИЯ) – Брьондби 3:1 (4:2)

РЕЙНДЖЪРС (ШОТЛАНДИЯ) – Мидтиланд (Дания) 3:1 (4:2)

УУЛВЪРХЯМПТЪН (АНГЛИЯ) – Пюник (Армения) 4:0 (4:0)

ЕСПАНЬОЛ (ИСПАНИЯ) – Люцерн (Швейцария) 3:0 (3:0)

Арис (Гърция) – МОЛДЕ (НОРВЕГИЯ) 3:1 след продължения (0:3)

от вторник:

Номе Калю (Естония) – ДЮДЕЛАНЖ (ЛЮКСЕМБУРГ) 0:1 (1:3)

ЛИНФИЙЛД (СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ) – Сутиеска (Черна гора) 3:2 (2:1)

Дъндолк (Ирландия) – СЛОВАН БРАТИСЛАВА (СЛОВАКИЯ) 1:3 (0:1)

от сряда:

Сабуртало (Грузия) – АРАРАТ-АРМЕНИЯ (АРМЕНИЯ) 0:2 (2:1)

ВИТОРИЯ ГИМАРАЕШ (ПОРТУГАЛИЯ) – Вентшпилс (Латвия) 6:0 (3:0)

Атромитос (Гърция) – ЛЕГИЯ ВАРШАВА (ПОЛША) 0:2 (0:0)

Източник: КРОСС

Тагове
Зареди още

Related Articles

Close
Close