Web Analytics
Спорт

Загуба за „Берое 2016“

„Берое 2016“ започна със загуба участието си в турнира за първата и втората осмица на Суперлигата в Добрич. Старозагорци играха срещу домакините от „Добруджа 07“ и загубиха с 0:3 гейма (24:26, 20:25 и 19:25). Домакините започнаха силно срещата и поведоха, старозагорци съумяха да направят обрат и играта продължи точка за точка.

Едва в края на гейма „Добруджа 07“ поведе и спечели. По подобен начин се разви и втория гейм. В третия гейм домакините поведоха и до края не допуснаха обрат. За победителите Венцислав Рагин и Жулиен Георгиев бяха най-резултатни и отбелязаха по 12 точки. За „Берое 2016“ Симеон Александров, Милослав Димов и Иван Дамянов записаха по 9 точки.

В другата среща от турнира „Пирин“ Разлог победи също с 3:0 гейма „Арда“ Кърджали. В петък „Берое 2016“ ще играе срещу „Арда“. Началото на този двубой е в 17.30. В другия мач, от 20.30 часа, ще играят „Добруджа 07“ и „Пирин“ Разлог.